- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTak prezentuje się świeża kolekcja adidas Spezial na drugą połowę 2020 roku

Tak prezentuje się świeża kolekcja adidas Spezial na drugą połowę 2020 roku

adidas Originals zaprezentował właśnie swoje propozycje w kolekcji adidas Spezial. Pozycje, których przeznaczeniem będzie druga połowa bieżącego roku, zostały wyselekcjonowane i zaprojektowane przy udziale samego Gary’ego Aspdena.

Zatem co znajdziemy pośród nowości? Szykujcie się nie tylko na nowe propozycje w sneakersach, ale również na nową odzież.

Jeśli chodzi o buty to przed szereg wychodzą adidas HRMNY SPZL, czyli mało znane wydanie z oryginalnej serii Torsion. Projekt bazuje na modelu adidas Harmony, który pierwotnie był modelem dla kobiet. Został on przerobiony na szersze męskie stopy i przeszły gruntowny przegląd palety kolorów i materiałów.

Następnie mamy adidas Newrad SPZL, które zostały wykonane z jasnobrązowego nubuku i osadzone na podeszwie Bermuda. Całość wykończono wytłoczeniem „Mod Trefoil” na boku. Z kolei grafika na języu pochodzi z outdoorowego modelu Wanderer.

Trzecim modelem butów z kolekcji jest adidas Alderley SPZL. Jest to nowy hybrydowy but adidas Spezial, który opiera swój projekt elementach z modelu Rod Laver Vintage. Jednocześnie wkracza na nowe terytorium z charakterystycznym perforowanym skórzanym noskiem i osłoną pięty.

Kropką nad i w temacie obuwia jest nowe wydanie klapek z wytłoczonym logotypem i specjalnym brandingiem.

lookbook adidas spezial fw20 10 lookbook adidas spezial fw20 9 lookbook adidas spezial fw20 6 lookbook adidas spezial fw20 7 lookbook adidas spezial fw20 8 lookbook adidas spezial fw20 11

W tym miejscu zajmiemy się już tylko odzieżą, która pojawi się w sprzedaży w ciągu nadchodzących dni.

W tym sezonie ponownie wprowadzono kurtkę Haslingden, która jest powszechnie uważana za jedną z najpopularniejszych sylwetek niemieckiej marki. Opierając się na poprzednich wersjach, ta przeróbka pojawia się w super lekkiej tkaninie i oczywiście Trzema Paskami oraz w kruczoczarnej kolorystyce.

Kolejną propozycją jest kurtka w odważnym złotym kolorze. Czerpie ona inspirację z sylwetek odzieży do treningu z lat 70-tych i 80-tych. Jej nazwa to ST11, materiały i krój zostały przeprojektowane na nowy sezon. Dzięki temu uzyskano luźny szeroki krój i otrzymaliśmy najwyższej jakości tkaniny.

Dochodzą do tego sweter Mod Trefoil, T-shirt z logotypem, jak również spodnie dresowe i szorty cargo. Kropką nad i wydaje się być czapka z daszkiem, którą widać na kilku poniższych zdjęciach.

Kolekcja adidas Spezial na tegoroczną jesień i zimę będzie osiągalna w ich sklepie online już od 18 września.

lookbook adidas spezial fw20 1 lookbook adidas spezial fw20 2 lookbook adidas spezial fw20 3 lookbook adidas spezial fw20 4 lookbook adidas spezial fw20 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: