- Reklama -NikeNike

Ekipa adidas x Palace Skateboards wybrała się na łono natury. Oto efekty

Starzy dobrzy znajomi, czyli ekipa projektantów stworzona na linii adidas x Palace Skateboards raz jeszcze serwuje nam wspólną kolekcję.

Obie wspomniane strony cementują przyjaźń kolekcją zatytułowaną „Nature”. Powstała ona na potrzeby wyjazdu poza miasto, na łono natury lub na zwykły wypad na ryby.

Na potrzeby promocji wspólnej kolekcji brytyjski brand zatrudnił dokumentalistę Willa Robsona-Scotta do krótkometrażowego filmu z udziałem skatera Heitora Da Silvy i Chrisa Yatesa – wędkarza, fotografa i konesera herbaty. Krótki film dokumentalny pokazuje nieprawdopodobną parę podczas eksploracji brytyjskiej wsi.

W skład kolekcji wchodzi funkcjonalny zestaw składający się ze spodni z kieszeniami na bokach nogawek oraz kurtki z wielkimi kieszeniami na przodzie. Następnie mamy bluzę z kieszeniami na piersi i w talii, a także spasowane do niej szorty.

Dopełnieniem tego zestawu wydają się być proste t-shirty w czterech kolorach, które bazują na wspólnym logotypie na plecach. Kropką nad i wydaje się być czapka oraz plecak.

Poszczególne propozycje będą osiągalne w kolorze zielonym (Wild Pine) oraz beżowym (Stone).

Premiera wspólnej kolekcji adidas x Palace „Nature” odbędzie się poprzez ich stronę internetową oraz poprzez adidas CONFIRMED już 20 maja.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: