- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearAfield Out prezentuje video i zdjęcia z nową jesienną kolekcją na 2019...

Afield Out prezentuje video i zdjęcia z nową jesienną kolekcją na 2019 rok

W tym wpisie na spokojnie zapoznasz się z najnowszą jesienną kolekcją marki Afield Out, która została zaprezentowana nie tylko poprzez zestaw fotografii, które załączyliśmy pod tym tekstem, ale również poprzez krótkie video.

Afield Out to amerykański brand, który mocno zahacza o kwestie związane z outdorowym klimatem i stylistyką, co zresztą widać w ich materiałach promocyjnych i lookbookach, które odbywają się w terenach znajdujących się daleko poza miastem. Marka stara się skupiać na funkcjonalności i jakości swojej odzieży, która przeznaczona jest do codziennego użytkowania.

Przedstawiciele marki udali się tym razem do Sequoia National Park w górach Sierra Nevada w Kalifornii, aby uchwycić zarówno trwałość, jak i styl najświeższej kolekcji. Podobnie jak przy poprzednich lookbookach, tak i tu marka prezentuje naturalne środowiska, które zainspirowały designerów przy projektowaniu świeżych propozycji tworzących kolekcję.

Wśród drzew sekwoi i wszelkiego rodzaju roślinności lookbook przedstawia nylonowe kurtki puchowe, charakterystyczne spodnie cargo, a także lekkie kurtki trenerki i spodnie dresowe. Do tego zestawu dochodzą jeszcze koszulki oraz bluzy, które możemy śmiało warstwować ze wspomnianą odzieżą wierzchnią. Kolekcja skupiona jest wokół stonowanych odcieniach ziemi z okazjonalnymi fioletami elementami.

Zapoznajcie się zatem z dołączonymi materiałami i jeśli jesteście zainteresowani nową kolekcją Afield Out to wpadnie ona do ich sklepu online już 10 września.

lookbook afield out fa19 1 lookbook afield out fa19 2 lookbook afield out fa19 3 lookbook afield out fa19 4 lookbook afield out fa19 5 lookbook afield out fa19 6 lookbook afield out fa19 7 lookbook afield out fa19 8 lookbook afield out fa19 9 lookbook afield out fa19 10 lookbook afield out fa19 11 lookbook afield out fa19 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: