- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Afield Out zapoznaje nas ze swoimi propozycjami na koniec bieżącego orku

Ten wpis zabierze Was w mgnieniu oka do Kalifornii, gdzie tamtejszy brand Afield Out zapoznaje nas z propozycjami na ostatnie tygodnie tego roku.

Amerykański brand lubujący się w outdoorowej stylistyce, tym razem pozostał w studio. Ustrzelił w nim kilkanaście zdjęć ze swoimi nowościami na sezon jesienny i zimowy bieżącego roku. Jak sami zauważycie, w kolekcji dominują odcienie kolory oliwkowego i militarnej zieleni, którym towarzyszy w głównej mierze kolor czarny.

W nadchodzącej kolekcji główną rolę odgrywa odzież wierzchnia. Obejmuje ona między innymi ciepłą puchową kurtkę, uniwersalne kamizelki z wieloma kieszeniami, jak również lekkie kurtki. Jedną z wyróżniających się kurtek jest wodoodporny, pikowany płaszcz puchowy w surowej czarnej kolorystyce z różnymi ręcznie naszytymi czarno-białymi łatami, które zdobią jego lewą stronę.

Obok odzieży wierzchniej na sklepowych półkach pojawi się oferta bluz z kapturem, koszule oraz longsleeve’ów. Dopełnieniem kolekcji wydają się być koszulki z grafikami nawiązującymi do map ze szlakami, hipisowskich motywów kwiatowych i Mount Whitney, najwyższego szczytu w Stanach Zjednoczonych.

Zanim udacie się do sklepu internetowego Afield Out, który zaprezentowane nowości będzie miał w ofercie od 15 października, to zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

 

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: