- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearAime Leon Dore z kampanią na wiosnę i lato 2020 roku

Aime Leon Dore z kampanią na wiosnę i lato 2020 roku

Kurz po niesamowitym projekcie z Porsche już opadł, więc nowojorski brand Aime Leon Dore przypomina o sobie poprzez nową kampanię z okazji premiery wiosenno letniej kolekcji na 2020 rok.

Przy jesienno zimowej kolekcji na 2019 roku sesja zdjęciowa oraz krótki materiał video powstał w Mitylena, w greckim mieście na wschodnim brzegu wyspy Lesbos. Tym razem Tedy Santis i jego zespół wybrali się na Jamajkę do Kingston, gdzie również powstało krótkie video i dosłownie kilka fotografii. Za ten pierwszy materiał odpowiadali Thuan Tran oraz Harrison Boyce, natomiast za zdjęcia Renell Medrano.

A co widać na dołączonych materiałach? Lekkie sweterki, bluzy oraz koszule, a także kurtki na chłodniejsze dni. Do tego dochodzą spodnie oraz szorty, a także kilka t-shirtów. Dopełnieniem kolekcji wydają się być czapki z daszkiem i bucket hat.

Oczywiście to tylko ułamek tego co pojawi się w sprzedaży od Aime Leon Dore, więc sprawdzajcie w nadchodzących dniach ich sklep online.

lookbook aime leon dore ss20 1 lookbook aime leon dore ss20 2 lookbook aime leon dore ss20 3 lookbook aime leon dore ss20 4 lookbook aime leon dore ss20 5 lookbook aime leon dore ss20 6 lookbook aime leon dore ss20 7 lookbook aime leon dore ss20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: