Trzeba przyznać, że czas leci nieubłaganie a dowodem na to stwierdzenie jest fakt, że nowojorski brand Aime Leon Dore obchodzi już drugą rocznicę istnienia na rynku! Z tej okazji, ta amerykańska ekipa przygotowała dla nas specjalny zestaw odzieżowy, który utrzymany jest w typowo sportowym klimacie. Natomiast lookbook składa się z czarno-białych fotografii.

Sam asortyment nie jest może zbyt obszerny, ale trzeba przyznać, że utrzymany jest na naprawdę wysokim poziomie. Dobrą robotę robi czarne hoodie, dostępne w dwóch wariantach, gdzie jedno wyposażone jest po prostu w czarny napis Aime a drugie w charakterystyczną siatkę zdobiącą kosz. Do tego dochodzi kurtka kangurka, krótkie spodenki oraz porządny bomber.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej Aime Leon Dore.

aime-leon-dore-two-years-later-collection-1 aime-leon-dore-two-years-later-collection-2 aime-leon-dore-two-years-later-collection-3 aime-leon-dore-two-years-later-collection-4 aime-leon-dore-two-years-later-collection-6 aime-leon-dore-two-years-later-collection-7 aime-leon-dore-two-years-later-collection-8

Reklama
air jordan