- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Aime Leon Dore wydaje kolejną wspólną kolekcję z Drake’s

Nowojorski brand Aime Leon Dore ponownie wchodzi w kooperację z Drake’s, czego efektem jest ich wspólna kolekcja odzieży i dodatków, którą zaprezentowano na poniższych zdjęciach.

Firmę ALD dowodzoną przez Teddy’ego Santisa już chyba wszyscy z Was kojarzą, więc przypomnimy jedynie obraz brytyjskiego brandu Drake’s. Jest to firma założona w 1977 roku w Londynie, która w swoich początkach skupiała się na produkcji męskich „szalików, szali i pledów”. Teraz pod przywództwem dyrektora kreatywnego Michaela Hilla, Drake’s rozszerzyło swoją ofertę o „rzeczy, które ludzie mogą i chcą nosić przez wiele lat”.

W tym roku obie strony zaprojektowały wspólnie kilka konkretnych pozycji. Na sklepowych półkach pojawią się polary z rozpięcie pod szyją do połowy, swetry o patchworkowym wzorze, a także marynarki w mniej formalnym stylu. Projektanci dokładają do tego grube koszule ze sztruksowym kołnierzem oraz bluzy z kapturem i spasowane z nimi dresowe spodnie. W ofercie pojawią się również t-shirty ze specjalnie zaprojektowanym rysunkiem.

Dopełnieniem kolekcji mają być zimowe czapki, bogato zdobione szaliki, a także torby z tą samą grafiką, którą widzieliśmy przy t-shirtach.

Premiera wspólnej kolekcji Aime Leon Dobre x Drake’s ustawiona jest na 17 grudnia bieżącego roku. Poszczególne nowości kupicie w ich sklepie online.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: