- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Alone (Wiosna/Lato 2013)

Lookbook Alone (Wiosna/Lato 2013)

Brytyjski brand Alone dopiero teraz bierze się za podbój wiosenno-letniego sezonu, wypuszczając swoją najnowszą kolekcję. Mimo wszystko, lepiej późno niż wcale, a do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to jest on dość spory i różnorodny. Oczywiście znajdziemy tutaj różnego rodzaju koszulki, które możemy podzielić na zwykłe t-shirty i tank topy. Każda z nich wyposażona jest w napis lub charakterystyczny motyw – np. popularny wzór kamuflażu. Do tego dochodzą bluzy z kapturem oraz czapki typu 5-panel. Nie zabraknie również takich akcesoriów jak plecaki, okulary przeciwsłoneczne, obudowy do telefonów czy breloki na klucze.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Alone.

alone-ss-13-collection-lookbook-1 alone-ss-13-collection-lookbook-2 alone-ss-13-collection-lookbook-3 alone-ss-13-collection-lookbook-4 alone-ss-13-collection-lookbook-5 alone-ss-13-collection-lookbook-7 alone-ss-13-collection-lookbook-9 alone-ss-13-collection-lookbook-10 alone-ss-13-collection-lookbook-11 alone-ss-13-collection-lookbook-12 alone-ss-13-collection-lookbook-13 alone-ss-13-collection-lookbook-14 alone-ss-13-collection-lookbook-15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: