- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

ARKET wypuszcza kolekcję „Active Apparel” na wycieczki na łono natury

Na szybko przenosimy Was do Skandynawii, gdzie tamtejszy brand ARKET przedstawia kolejną odsłonę swojej nowej linii „Active Apparel”. Brand znany z minimalizmu tym razem serwuje nam propozycje, które z pewnością przydadzą się podczas pieszych wycieczek i trekkingowych wypraw.

Projektanci przy kolekcji na jesień i zimę koncentrowali się przede wszystkim na zaoferowaniu podwyższonego komfortu i swobody ruchów podczas naszych aktywności. Tylko spokojnie, nie są wyczynowe propozycje, a zestaw, który z pewnością przyda się również podczas spędzania czasu wolnego na łonie natury.

Oferta serwowana przez ARKET skupia się na pokryciu potrzeb wszystkich trzech warstw. Otrzymujemy między innymi termiczne legginsy i warstwy bazowe, które uzupełnione są podstawami warstwy środkowej, jak chociażby szorty i lekkie kurtki. Do tego otrzymujemy  powłoki zewnętrzne, mamy na myśli kamizelki i kurtki.

Kolorystycznie kolekcja porusza się po odcieniach granatu, beżu, a także ciemnego turkusu i zieleni. Rzecz jasna fani koloru czarnego też mogą zacierać ręce.

Nowości tej skandynawskiej marki kupicie już niedługo poprzez ich sklep online. Do tego czasu zapoznajcie się dołączoną galerią zdjęć.

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: