- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearZapoznaj się z nową kolekcją AWAKE NY x IRAK

Zapoznaj się z nową kolekcją AWAKE NY x IRAK

Przed Wami zestaw fotografii prezentujący najnowsze kolaboracyjne przedsięwzięcie na linii AWAKE x IRAK.

IRAK to sławna grupa grafficiarzy z Nowego Jorku, która zdobyła złą sławę nie tylko przez samą działalność związaną z farbami, ale również przez sklepowe kradzieże. W miarę jak grupa się rozrastała, powoli zaczęto wypuszczać własne produkcje odzieżowe – głównie koszulki i inne podstawowe produkty. Pomogło im to ustanowić sieć kontaktów, która rozrosła się od nowojorskich detalistów do międzynarodowych liderów branży. Możecie ich kojarzyć chociażby z ostatniej kolaboracji adidas ZX 8000.

Angelo Baque i jego marki Awake NY chyba nie musimy Wam przedstawiać, a jeśli jakimś cudem jeszcze ich nie znasz to zapraszamy do naszego obszernego artykułu na ich temat.

Owocem ich współpracy jest mini kolekcja obejmującą zaledwie kilka propozycji. Są to trzy wzorem t-shirtów z ogromnym brandingiem na plecach i/lub plecach, a także bluza z kapturem. Koszulki dostępne są w dwóch, trzech wersjach kolorystycznych.

Jeśli bylibyście zainteresowani to poszczególne elementy kolaboracji AWAKE x IRAK są już do kupienia w ich sklepie online.

lookbook awake x irak 1 lookbook awake x irak 2 lookbook awake x irak 3 lookbook awake x irak 4 lookbook awake x irak 5 lookbook awake x irak 6 lookbook awake x irak 7 lookbook awake x irak 8 lookbook awake x irak 9 lookbook awake x irak 10 lookbook awake x irak 11

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: