- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Backyard Cartel - ATHL (Wiosna / Lato 2015)

Lookbook Backyard Cartel – ATHL (Wiosna / Lato 2015)

Polska marka Backyard Cartel nie zwalnia tempa. Po ostatnim materiale promocyjnym, zatytułowanym jako Overview, przyszła kolej na następny lookbook w postaci zdjęć, zwiastujący projekt ATHL. Warto również dodać, że całość wchodzi w skład wiosenno-letniej kolekcji.

Trzeba przyznać, że na poniższych fotografiach uchwycono naprawdę dobry klimat, bowiem plener osadzono w siłowni/sali gimnastycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy sprawdzić jak ciuchy Backyard Cartel spisują się w połączeniu ze sportowym trybem życia. Asortyment składa się z czarnych spodni dresowych i bluzy typu crewneck, wyposażonej w logo z napisem ATHL. Do tego dochodzą koszulki i krótkie spodenki. Uzupełnieniem stawki jest tank top i kurtka. Całość utrzymana jest w czerni i prezentuje się naprawdę dobrze.

Więcej informacji ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej Backyard Cartel, gdzie już teraz możecie ogarnąć poniższe produkty.

BYC ATHLETE wybrane-0001 BYC ATHLETE wybrane-0002 BYC ATHLETE wybrane-0004 BYC ATHLETE wybrane-0005 BYC ATHLETE wybrane-0006 BYC ATHLETE wybrane-0007 BYC ATHLETE wybrane-0008 BYC ATHLETE wybrane-0009 BYC ATHLETE wybrane-0010 BYC ATHLETE wybrane-0011 BYC ATHLETE wybrane-0012 BYC ATHLETE wybrane-0013

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: