- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

BAPE powraca z lookbookiem i video prezentującymi nowe propozycje na lato

BAPE, japońska legenda streetwearu, nie zwalnia ani na chwilę. Na ekranach Waszych urządzeń zobaczycie nie tylko lookbook ze zdjęciami, ale również krótkie video z nowymi propozycjami na sezon letni.

Ekipa reprezentująca Tokio przedstawia nowe wzory, które symbolizują ten sezon, takie jak Stroke Camo i BAPE®︎ Logo Check, które skupione są wokół bohatera kolekcji, czyli „Marble Camo”.

W skład świeżej partii propozycji wchodzi koszula na krótki rękawem i spasowane z nią szorty oraz czapka bucket hat, które w całości pokryto wzorem kamuflażu Marble. Wykorzystuje on odcienie błękitu, różu, bieli i koloru niebieskiego. Pojawia się również w odcieniach różu.

Następnie mamy propozycje z serii Logo Check, czyli odzież pokrytą wzorem w kratę i kontrastowymi białymi napisami z nazwą japońskiego brandu. Tuż obok zobaczycie Military Crazy Patern, który w patchorkowy sposób łączy wzory camo.

W ofercie znalazły się jeszcze pozycje ze wzorem w duże gwiazdy oraz wykorzystujące nieregularną technikę barwienia tie-dye.

Prezentowane nowości z drugiej części wiosenno letniej kolekcji BAPE będą pojawiać się w sprzedaży w ciagu najbliższych tygodni. Zgarniecie je u wybranych detali oraz oczywiście z ich sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: