- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Streetwear Oto trzecia wspólna kolekcja BAPE x Levi's

Oto trzecia wspólna kolekcja BAPE x Levi’s

Współpraca na linii BAPE x Levi’s wchodzi w trzeci rozdział, który kontynuuje projekty zapoczątkowane w Mediolanie i Dubaju. W dalszej części wpisu znajdziesz lookbookowe zdjęcia z nadchodzącymi nowościami.

Centralnym punktem kolekcji jest katana Levi’s Type III Split Trucker Jacket, która pojawi się w pięciu wersjach kolorystycznych. Co jest w niej ciekawe to fakt, że jest podzielona na połowy. Z przodu widzimy klasyczne guziki, natomiast na plecach umieszczono zamek błyskawiczny. Jeans, z którego jest wykonana zdobiony jest specjalnymi przeszyciami i wzorami kamuflażu. Daje nam to wiele możliwości zestawiania ze sobą dwóch połówek z wydanych katan.

Oprócz wspomnianej powyżej kurtki w kolekcji pojawiają się jeszcze bandany, koszule, a także 6 panelowe czapki truckerki. Ponadto będzie można kupić spodnie jeansowe, a także lekkie kurtki i t-shirty.

Kolekcja BAPE x Levi’s pojawi się w limitowanej ofercie w sklepach stacjonarnych BAPE, w ich sklepie online oraz w wybranych sklepach Levi’s w dniu 23 stycznia.

lookbook bale x levis ss21 1 lookbook bale x levis ss21 2 lookbook bale x levis ss21 3 lookbook bale x levis ss21 4 lookbook bale x levis ss21 5 lookbook bale x levis ss21 7 lookbook bale x levis ss21 6

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: