Po zestawie Grey Scale, przyszła pora na kolejny ciekawy drop, należący do polskiej firmy Phenotype. Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki, widać że ta warszawska ekipa z kolekcji na kolekcję coraz bardziej się rozwija i szuka nowych źródeł inspiracji.

Dzisiejszy wpis dotyczy kolaboracji z BART’em (większość z Was będzie kojarzyć tego gościa z cyklu OOTD, który prowadzony był dla zaprzyjaźnionego sklepu The Avenue). Wracając do tematu to cały asortyment składa się z trzech elementów garderoby. Każdy z nich utrzymany jest w tej samej barwie a dokładnie w szarym melanżu.

Mianowicie do wyboru mamy porządne spodnie dresowe, wyposażone dodatkowo w zamek przy nogawkach. Do tego dochodzi koszulka oraz bluza typu hoodie, ale z krótkimi rękawami. Dodatkowo poszczególne produkty sprawiają wrażenie, jakby nie były do końca wykończone, ale jest to tylko specjalny efekt. Do produkcji użyto najwyżej jakości materiałów. Całość zostałą okraszona brandingiem BART x PHENO oraz niewielkim lookbookiem w postaci zdjęć.

Więcej na temat tych nowości ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej Phenotype, gdzie możecie dokonać zakupów. Serdecznie zapraszamy.

10446152_765952663510391_5129389191868217365_o bez nazwy 2 bez nazwy 3 bez nazwy 4 bez nazwy 5 bez nazwy 6 bez nazwy 7 bez nazwy 8 bez nazwy 9 bez nazwy 10 bez nazwy 11

Reklama
air jordan