- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook BEINGHUNTED (Wiosna / Lato 2017)

Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna / Lato 2017)

Z samego rana przedstawiamy Wam kolejnego debiutanta, który ma okazję gościć na łamach naszego magazynu. Mowa o marce BEINGHUNTED, promującej obecnie wiosenno-letnią kolekcję odzieżową. Ponadto, by jak najlepiej zaprezentować poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono lookbook w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi już o sam zestaw odzieżowy to trzeba przyznać, że jet on utrzymany na naprawdę przyzwoitym poziomie, mimo że nie jest on zbyt obszerny. Dodatkowo, gdy sprawdzicie poniższe fotografie to widać od razu, że bardzo duży nacisk położono na koszulki. Są one dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, ale zdecydowanie dominują białe i czarne t-shirty. Każdy z nich wyposażony jest w grafikę – nie zabraknie dużych motywów graficznych, jak i tych prostych, ograniczających się do logo BEINGHUNTED. Do tego dochodzą jeszcze longsleeve’y a uzupełnieniem stawki są czapki „wpierdolki”.

Więcej na oficjalnej stronie internetowej brandu BEINGHUNTED.

Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)1 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)2 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)3 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)4 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)5 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)6 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)7 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)8 Lookbook BEINGHUNTED (Wiosna : Lato 2017)9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: