- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook Bento III – „Off Trail” (Wiosna 2013)

Lookbook Bento III – „Off Trail” (Wiosna 2013)

Dzisiaj mamy okazję zaprezentować wam dzieło artysty o ksywie Bento III. Mianowicie chodzi o jego najnowszą kolekcję, która nosi nazwę Off Trail oraz przeznaczona jest na wiosnę tego roku. Oprócz tego, zobaczymy tutaj jeszcze mały lookbook w postaci zdjęć.

Co do asortymentu to mimo, że nie jest on zbyt obszerny, to prezentuje się naprawdę dobrze. Oczywiście wszystkie trendy są uwzględnione. Dlatego, nie zabraknie tutaj m.in. wzoru w kwiaty, który przechodzi nieco w kamuflaż. Sam zestaw odzieżowy składa się z różnego rodzaju bluz zrobionych w stylu „crewneck” – niektóre wyposażone są dodatkowo w „pocket tee”, a inne w łaty umieszczone na łokciach. Do tego dochodzą jeszcze koszulki. Na sam koniec, warto również wspomnieć o kolorach – w tym przypadku zdecydowanie postawiono na prostotę, dlatego dominuje tutaj biel, czerń i odcień szarości.

Jeśli coś wpadło wam w oko, to czym prędzej odwiedźcie oficjalną stronę internetową Bento III.

Bento-III-Off-Trail-Crewneck Bento-III-Off-Trail-Crewneck-back Bento-III-Off-Trail-Pocket-T-Shirt Bento-III-Off-Trail-T-ShirtBento-III-Off-Trail-Collection

via sucker4clothes
- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: