Przed nami marka, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Mowa o Black Scale, która rozpoczęła już promocję swojej najnowszej kolekcji. Warto dodać, że jest on skierowana do płci pięknej i przeznaczona na wiosnę i lato tego roku.

Ponadto motywem przewodnim jest tutaj Japonia. Ekipa z Black Scale udała się ostatnio do tego pięknego kraju i od razu zachwyciła się tamtejszą kulturą a efektem jest ten poniższy zestaw odzieżowy, do którego dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć autorstwa Cherry Chill Will. Natomiast przechodząc już do samego asortymentu to w oczy rzucają się ciekawe koszule z długim rękawem oraz bejsbolówki. Nie zabraknie kurtek oraz sukienek a uzupełnieniem stawki są czapki a nawet takie akcesoria jak parasole.

Więcej informacji uzyskacie na oficjalnej stronie internetowej Black Scale, ale pamiętajcie, że produktami tego brandu w Polsce handluje m.in. sklep The Avenue oraz Karmaloop. Zapraszamy na zakupy!

BSVV-SP-SU-15-FOLDOUT-LOOKBOOK_PAGE2BSVV-SP-SU-15-FOLDOUT-LOOKBOOK_PAGE1 BSVV-SP-SU-15-FOLDOUT-LOOKBOOK_PAGE3 BSVV-SP-SU-15-FOLDOUT-LOOKBOOK_PAGE4 BSVV-SP-SU-15-FOLDOUT-LOOKBOOK_PAGE5 BSVV-SP-SU-15-FOLDOUT-LOOKBOOK_PAGE6 BSVV-SP-SU-15-FOLDOUT-LOOKBOOK_PAGE7

Reklama
air jordan