- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Black Scale x HUF (Jesień / Zima 2014) | Video

Lookbook Black Scale x HUF (Jesień / Zima 2014) | Video

Mimo że już w listopadzie pisaliśmy o tym, że dwie kalifornijskie marki (z jednego miasta – San Francisco), czyli Black Scale oraz HUF, ponownie nawiązały ze sobą współpracę.

Jednak wcześniej prezentowaliśmy Wam jedynie „suche” zdjęcia a teraz do całości dorzucamy jeszcze lookbook w postaci zdjęć i video-zajawkę. Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to nic nie uległo większym zmianom.

Ciągle motywem przewodnim jest jedna z największych bolączek/uzależnień człowieka… a dokładnie hazard… Ponadto nie brakuje to charakterystycznego gotyckiego/satanistycznego klimatu Black Scale – kozły, pentagramy i kostuchy. Co do barw to nie ma szaleństw, czarno biało szare barwy i to w zasadzie wszystko. Całość osadzona jest na bluzach z kapturem, koszulkach, a także lekkiej kurtce i różnego rodzaju czapkach. Uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci skarpetek i buty.

Więcej informacji ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej HUF.

[youtube Kuri91xKxFM 630 450]

huf-x-black-scale-2014-fall-winter-collaboration-poker-tournament-launch-event-recap-1 huf-x-black-scale-2014-fall-winter-collaboration-poker-tournament-launch-event-recap-3 huf-x-black-scale-2014-fall-winter-collaboration-poker-tournament-launch-event-recap-4 huf-x-black-scale-2014-fall-winter-collaboration-poker-tournament-launch-event-recap-5 huf-x-black-scale-2014-fall-winter-collaboration-poker-tournament-launch-event-recap-6 huf-x-black-scale-2014-fall-winter-collaboration-poker-tournament-launch-event-recap-10 huf-x-black-scale-2014-fall-winter-collaboration-poker-tournament-launch-event-recap-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: