- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLookbook Blud Shop „Blackout” - CZ. V | Video

Lookbook Blud Shop „Blackout” – CZ. V | Video

Minęło trochę czasu od momentu, gdy prezentowaliśmy Wam lookbook sklepu Blud Shop, funkcjonujący pod nazwą Blackout. Ponadto do tej pory dorobił się on aż czterech odsłon a dzisiaj mamy dla Was świeżutki piąty drop, gdzie nie ograniczamy się tylko do lookbooka w formie zdjęć, ale w tym przypadku postawiono jeszcze na video-zajawkę!

Na co tym razem postawiono największy nacisk? Spieszymy z wyjaśnieniami. Ekipa Blud Shop wybrała kilka najciekawszych zestawów dla Pań oraz Panów. Asortyment jest naprawdę spory, zaczynając od buckethatów, snapbacków, przechodząc przez t-shirty, longsleevy, joggery oraz kończąc na sneakersach takich brandów jak Stussy, Backyard Cartel, Nike, Adidas, Majors czy Criminal Damage!

Zapraszamy do sprawdzenia załączonego poniżej materiału, jak i odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Blud Shop.

[youtube Izj5cWnHxos 750 650]

001-BlackoutV-bludshop 002-BlackoutV-bludshop 003-BlackoutV-bludshop 005-BlackoutV-bludshop 006-BlackoutV-bludshop 007-BlackoutV-bludshop 008-BlackoutV-bludshop 009-BlackoutV-bludshop 011-BlackoutV-bludshop 012-BlackoutV-bludshop 013-BlackoutV-bludshop 014-BlackoutV-bludshop 015-BlackoutV-bludshop

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: