Dzień bez debiutanta dniem straconym. Właśnie z takiego założenia wychodzimy, prezentując Wam co chwilę ciekawe brandy, które dopiero pojawiają się na łamach naszego magazynu. Dzisiaj możemy do nich zaliczyć firmę Bryce Barnes, która od dłuższego czasu promuje swoją letnią kolekcję, zatytułowaną jako Solitude. Warto dodać, że do całości dorzucono jeszcze lookbook/editorial autorstwa GOOD CREDIT.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to w oczy rzucają się ciekawe kurtki, szczególnie ta z grafiką umieszczoną na plecach. Do tego dochodzi kilka sportowych ciuchów jak rozpinane bluzy i spodnie dresowe. Nie zabraknie koszulek, które zamykają stawkę.

Więcej o poniższych ciuchach, jak i samej marce dowiecie się na oficjalnej stronie internetowej Bryce Barnes.

bryce-barnes-2015-summer-solitude-lookbook-by-good-credit-1 bryce-barnes-2015-summer-solitude-lookbook-by-good-credit-2 bryce-barnes-2015-summer-solitude-lookbook-by-good-credit-3 bryce-barnes-2015-summer-solitude-lookbook-by-good-credit-4 bryce-barnes-2015-summer-solitude-lookbook-by-good-credit-5 bryce-barnes-2015-summer-solitude-lookbook-by-good-credit-6

Reklama
air jordan