- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Poznaj kolekcję Butter Goods na trzeci kwartał bieżącego roku

Ostatni raz o marce Butter Goods pisaliśmy ostatnio przy okazji ich kolaboracji z marką Puma. Dziś australijski brand powraca do nas z kolekcją na trzeci kwartał bieżącego roku. W przypadku drugiej półkuli w momencie naszej jesieni tam startuje sezon wiosenny.

Brand założony w 2008 roku i siedzący mocno w skateboardingu przedstawia tym razem efekty sesji zdjęciowej w warunkach studyjnych. Przy czym nie chodzi tu o zdjęcia na jednokolorowym tle, a raczej o zdjęcia z backstage’u.

A co do samej kolekcji to znajdziemy tu zarówno coś na pierwsze chłodniejsze dni, jak i na te, kiedy słońce będzie świeciło z nieba i będziemy szukać cienia. Na sklepowych półkach zobaczymy zarówno polary, rozmaite bluzy, od tych zwykłych i z kapturem, jak i pullovery oraz bluzy rozpinane na zamek. Będziemy mogli je zestawić ze spodniami, od sztruksowych, poprzez robocze kończąc na dresach i jeansach.

Oczywiście nie zabraknie szortów, koszulek oraz t-shirtów z grafikami i napisami. Część z propozycji będzie osiągalna w kilku wersjach kolorystycznych. Bogata oferta będzie również w czapkach, a kupić będziemy mogli te akrylowe oraz te z daszkiem.

Nowości od Butter Goods znajdziecie w ich sklepie internetowym już od 9 października. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: