- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Butter Goods ujawnia swoją kolekcję na czwarty kwartał bieżącego roku

Ekipa Butter Goods nie daje od siebie odpocząć. Przed Wami lookbook prezentujący ich nowości na czwarty kwartał bieżącego roku.

Chłopaki tym razem serwują nam zestaw studyjnych fotografii, ale nie stanowi to przeszkody by zapoznać się z poszczególnymi propozycjami. Na ostatnie tygodnie roku australijski brand zaprojektował kilka lekkich kurtek, bluz z kapturem oraz bluz z rozpięciem pod szyją. Obok tego w ofercie zobaczycie jeszcze zwykłe bluzy, a także spodnie, zarówno materiałowe, jak i jeansowe.

Z racji tego, że w Australii rozpoczyna się obecnie sezon letni to na sklepowych półkach będzie zdecydowanie więcej szortów oraz t-shirtów, które ozdobione są prostymi grafikami oraz napisami z nazwą marki. Rzecz jasna każda z propozycji będzie dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Czapki z daszkiem i kilka innych dodatków to już tylko kropka nad i.

Po zapoznaniu się z galerią zdjęć możecie zacząć się szykować na pierwszy drop kolekcji Butter Goods. Nowości z czwartego kwartału wpadną do ich sklepu online już 21 listopada.

- Reklama -SNIPESSNIPES