- Reklama -NikeNike

Butter Goods przedstawia nowości na czwarty kwartał tego roku

Dzięki poniższej galerii zdjęć poznacie bliżej nadchodzącą kolekcję australijskiej marki Butter Goods, która została zaprojektowana na czwarty kwartał bieżącego roku.

To co wpadło nam w oko w pierwszej kolejności to przede wszystkim koledżówka z 'kwiatem pokoju’ na piersi i plecach. Zwróciliśmy uwagę również na dzianinowe kamizelki pokryte w całości drobnym wzorem w paski, a także na kardigany oraz na bluzy z wielkim motylem.

Oczywiście to jedynie ułamek ich całej oferty na nadchodzące tygodnie. Ponadto znajdziecie tu również szereg spodni, od sztruksu, poprzez materiałowe pozycje, kończąc na jeansie. Wszystkie zostały utrzymane w luźnym kroju. Bluzy z kapturem, crewnecki oraz t-shirty z napisami lub grafikami będą reprezentowane najliczniej, raz że mnogość projektów, a dwa, że każdy element pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych.

Uzupełnieniem kolekcji są rozmaitego typu czapki, obok których zobaczycie skarpety oraz kilka drobniejszych dodatków.

Jeśli po przejrzeniu poniższej galerii zdjęć bylibyście zainteresowani nowościami od Butter Goods to pierwsza dostawa w ich sklepie online ustawiona jest na 6 listopada.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: