- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Butter Goods zacieśnia przyjaźń z marką Puma i przedstawia drugą wspólną kolekcję

Australijski streetwearowy brand Butter Goods zacieśnia przyjaźń z marką Puma poprzez drugą wspólną kolekcję, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

Świeża partia wspólnych projektów wzorowanych na latach ’90 obejmuje zarówno odzież, jak i obuwie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nową kolekcję można podzielić na dwie części skupione wokół dwóch modeli butów. Mowa o modelach Slipstream Los oraz Puma Suede.

Ten pierwszy model – Puma Slipstream Los – pojawi się w dwóch różnych wersjach kolorystycznych. Pierwsza bazuje na przytłumionej bieli i jest dopełniona akcentami purpurze i turkusie, a kropką nad i jest korkowa podeszwa. Druga opcja została zdominowana przez ciemny brąz, a dopełnia go czarna podeszwa oraz ciemnozielone elementy.

W przypadku Puma Suede również otrzymujemy dwie wersje kolorystyczne. Obie bazują na konstrukcji z zamszu, który został zabarwiony na białawy i błękitny kolor. W obu przypadkach mamy czarne podeszwy i złote napisy na cholewce. Przez buty przewleczono sznurówki w kolorze cholewki.

Kontynuując łączenie wpływów muzyki i skateboardingu, wspólne elementy odzieży są przedstawiane w studiu i z motywami fali dźwiękowej i sprzętu audio. Oferta obejmuje wielokolorowe skarpetki w paski, polo z grafiką oraz ciężkie bawełniane bluzy z kapturem. Dochodzą do tego kurtki Harrington, czapki do biegania i czapki z daszkiem.

Premiera tegorocznej kolekcji Butter Goods x Puma odbędzie się poprzez ich sklep online już 23 kwietnia. Zatem na szybko zapoznajcie się z dołączonymi galeriami zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: