- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearCarhartt WIP wydaje kolekcję GORE-TEX INFINIUM

Carhartt WIP wydaje kolekcję GORE-TEX INFINIUM

Carhartt WIP wypuszcza właśnie specjalną część swojej jesienno zimowej kolekcji, która będzie się opierała na materiale GORE-TEX INFINIUM. W dalszej części wpisu zobaczysz co znajduje się w ofercie.

Każdy element kolekcji czerpie z wiedzy firmy Gore w zakresie tworzenia tkanin odpornych na warunki atmosferyczne i łączy je z projektami, które stanowią ukłon w stronę unikalnego DNA Carhartt WIP.

Takie ikoniczne pozycje jak Active Jacket, Michigan Coat i klasyczna parka, zostały przeprojektowane przy użyciu technologii GORE-TEX INFINIUM™, która zapewnia oddychalność, a także wodoodporność i wiatroszczelność. Do ergonomicznej konstrukcji rękawa dostosowano również kroje poszczególnych propozycji, aby nadać im czystszy, bardziej techniczny wygląd. Każdy element kolekcji występuje zarówno w kolorze czarnym, jak i w sezonowym wzorze kamuflażu.

To jeszcze nie koniec ponieważ dopracowano również detale i akcenty. Chodzi między innymi o gumowane, matowe zamki, mankiety z neoprenu i klejone szwy z niestandardowym logo Carhartt WIP.

Kolekcję domykają czapki oraz rękawice, które rzecz jasna wykonano z tkanin GORE-TEX INFINIUM ™.

Zanim udacie się do ich sklepu online po coś dla siebie to sprawdźcie klimatyczne video oraz zestaw fotografii, które umieszczamy poniżej.

lookbook carhartt wip gore tex infinium fw20 1 lookbook carhartt wip gore tex infinium fw20 2 lookbook carhartt wip gore tex infinium fw20 3 lookbook carhartt wip gore tex infinium fw20 4

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: