- Reklama -NIkeNIke

Carhartt WIP wydał swoją ekskluzywną kolekcję

Carhartt WIP właśnie opublikował serię zdjęć przedstawiających część ich kolekcji wiosenno-letniej, która będzie dostępna jedynie w ich własnych sklepach.

Streetwearowa marka proponuje alternatywne spojrzenie na kolekcję tego sezonu, poprzez nowe projekty oraz przerobione kolory i tkaniny.

Kolekcja zawiera wiele elementów czerpiących inspirację z wojskowych sylwetek. Można znaleźć w niej między innymi L2B Jacket, która ma lekką płócienną konstrukcję i rzucającą się w oczy kolorową podszewkę, a także dwie praktyczne kieszenie na rękawach. Obok niej pojawia się Railway Shirt Jac, która nie ma podszewki i ma sylwetkę bez kołnierzyka. Uzupełnieniem są spodnie Archie Pant, o luźnym kroju i z plisowanymi kieszeniami cargo na nogawkach. Na wszystkich trzech elementach znajduje się tkana metka wojskowa.

Kolekcja zawiera także propozycje w stylu uczelnianym, takie jak kurtkę Dennis Coach, wykonaną z lekkiej tkaniny technicznej o luźnym kroju, oraz koszulki Kenway Knit Polo oraz Amble Polo w paski. Kolekcję uzupełniają także luźne dżerseje w kolorach zielonym, beżowym i granatowym.

Lookbookowe zdjęcia zostały wykonane przez paryskiego fotografa Basile’a Bertranda w dzielnicach Oberkampf i Belleville w stolicy Francji.

Jak wspomniano wcześniej, kolekcja Carhartt WIP Store Exclusives jest dostępna wyłącznie w ich sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: