- Reklama -NikeNike

Carhartt WIP i Palace Skateboards wydają wspólną kolekcję odzieży

Właśnie ujawniono wszelkie szczegóły dotyczące nadchodzącej kolaboracyjnej kolekcji stworzonej na linii Carhartt WIP x Palace Skateboards.

Co ciekawe, jest to pierwsza współpraca pomiędzy skateboardowi marką z Wielkiej Brytanii a streetwearową linią odzieży wywodzącej się z uznanej amerykańskiej marki odzieży roboczej Carhartt.

Na potrzeby promocji powstało specjalne video, za reżyserię którego odpowiadał Stuart Hammond, a w rolę aktorów wcieli się zaprzyjaźnieni z marką skaterzy.

Kolekcja inspirowana ciężką odzieżą roboczą obejmuje kurtkę roboczą oraz spodnie robocze double knee, które pojawią się w kolorze brązowym wiązanym z Carharttem, z kamuflażem lub wzorem w prążki. DO tego dochodzi koszula robocza, a także ogrodniczki.

Dopełnieniem tego zestawu mając być bluzy z kapturem, koszulki z kieszonką na piersi oraz czapki beanie. Oczywiście w podobnym zestawie oporów i wzorów. Wszystkie propozycje będą ozdobione wspólnym logotypem.

Premiera wspólnej kolekcji Palace x Carhartt WIP ustawiona jest na 15 września bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: