- Reklama -NikeNike

Toogood i Carhartt WIP wskakują na kolaboracyjny wagon

Streetwearowy brand Carhartt WIP prezentuje swoją pierwszą współpracę z Toogood. Ich charakterystyczne propozycje inspirowane odzieżą roboczą zostały zaktualizowane przez londyńskie studio oraz siostry Ericę i Faye Toogood.

W ramach tej współpracy klasyczne pozycje streetwearowej marki są odtwarzane i przerabiane na świeżych liniach przez studio Toogood. Brytyjska marka oferuje własną, unikalną interpretację zasad utylitarnych, które leżą u podstaw odzieży marki.

„Nie chodziło tylko o przerobienie wszystkiego lub naklejenie wzoru na oryginały, ale o współpracę na głębszym poziomie” – mówi Faye, która wcześniej współpracowała z Carhartt WIP nad projektem sklepu w londyńskiej dzielnicy King’s Cross.

„Oznaczało to fundamentalne i wewnętrzne połączenie zarówno naszych kształtów, jak i wzorów – najbardziej uczciwą i czystą współpracę, jaką mogliśmy stworzyć”.

Ich wspólna kolekcja obejmuje całkowicie różne pozycje. Od ogrodniczek na szelkach i spodni roboczych, po parki i bluzy z kapturem. Zresztą sami zerknijcie na dołączone zdjęcia.

Kolekcja ma zostać wydana w sklepie online Carhartt WIP oraz na stronie internetowej Toogood 7 czerwca.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: