Ten wpis poświęcimy ciekawemu projektowi nowojorskiej marki Chari & Co., który powstał w partnerstwie z Keith Haring Foundation i bazował na ikonicznych pracach i grafikach artysty.

Chłopaki wykorzystali charakterystyczne grafiki pioniera nowojorskiej sceny street artu lat ’80 i wstawili je na swoje produkty, w tym między innymi na koszulki z krótkim rękawem, longsleeve’y, a także bluzy, również te z kapturem oraz na lekkie kurtki. W tej mini kolekcji znalazło się również miejsce na plecak.

Kolekcja widoczna na załączonych fotografiach będzie pojawi się w sklepie Beams Japan, część dochodu zostanie przekazana do wyżej wspomnianej fundacji.

Lookbook Chari and Co x Keith Haring Foundation (Jesien 2016)-1 Lookbook Chari and Co x Keith Haring Foundation (Jesien 2016)-2 Lookbook Chari and Co x Keith Haring Foundation (Jesien 2016)-3 Lookbook Chari and Co x Keith Haring Foundation (Jesien 2016)-4 Lookbook Chari and Co x Keith Haring Foundation (Jesien 2016)-5 Lookbook Chari and Co x Keith Haring Foundation (Jesien 2016)-6 Lookbook Chari and Co x Keith Haring Foundation (Jesien 2016)-7

Reklama
air jordan