- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Civil Regime x PucSun (Lato 2016)

Lookbook Civil Regime x PucSun (Lato 2016)

Kalifornijski brand Civil Regime ogarnął właśnie współpracę ze sklepem PacSun a dzięki temu zabiegowi w sieci pojawiła się specjalna, kolaboracyjna kolekcja do której dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć, wykonany w studiu na czarnym tle.

Co do asortymentu to od razu w oczy rzuca się mocno wykorzystany motyw kamuflażu. Pojawia się on m.in. na kurtce, która dodatkowo wyposażona jest w wojskowe naszywki. Nie zabraknie koszulek z przedłużanym, kolistym dołem. Do tego dochodzi biker-denim a uzupełnienim stawki jest koszula i czapki z daszkiem.

Całość jest już do ogarnięcia na oficjalnej stronie internetowej PucSun.

hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-2 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-3 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-4 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-5 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-6 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-7 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-8 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-9 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-10 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-11 hypebeast-giveaway-civil-regimes-pacsun-exclusive-collection-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: