- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Comfy Outdoor Garment już teraz pokazuje swoją wiosenno letnią kolekcję na 2023 rok

Po rocznej przerwie powracamy do japońskiej marki Comfy Outdoor Garment, która już teraz pokazuje swoją wiosenno letnią kolekcję na 2023 rok.

Ten tokijski brand w skrócie nazywany jest również CMF (= Comfy, co oznacza wygodne i komfortowe). Ten aspekt jest punktem wyjścia i sprawia, że brand jest swego rodzaju łącznikiem sektora outdoorowego i ubrań ulicznych. Idealnie wpasowuje się w stylistykę gorpcore.

Projektanci CMF Outdoor Garment zaserwują nam szereg propozycji, która z pewnością przyda się podczas pierwszych ciepłych dni przyszłorocznej wiosny. Są to między innymi szorty, t-shirty oraz lekkie longsleeve’y. Oczywiście zanim będziemy mogli zarzucić coś luźnego, będziemy musieli zmierzyć się z wiatrem i częstymi deszczami, a na to odpowiedzią mają być lekkie kurtki z technicznymi materiałami. Wszystkie propozycje uzupełniono o szereg udogodnień, utylitarne rozwiązania i mnóstwo kieszeni.

Dopełnieniem kolekcji mają być różnego typu nakrycia głowy i czapki, a także wygodne torebki i saszetki. Zresztą sami zerknijcie na obszerny lookbook, który zamieszamy poniżej.

Poszczególnych propozycji od Comfy Outdoor Garment szukajcie z czasem w ich sklepie online.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: