- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

CMF Outdoor Garment zapoznaje nas z kolekcją na początek 2022 roku

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie przyszłoroczną, wiosenno letnią kolekcję od CMF Outdoor Garment.

Japoński brand z sezonu na sezon sukcesywnie poszerza swoją ofertę o kolejne pozycje zahaczone w okolicach outdoorowej i techwearowej stylistyki. Przy kolekcji na przyszłość rok nie jest inaczej. Projektanci z Kraju Kwitnącej Wiśni zabawili się i serwują nam wielomodułowe propozycje, jak chociażby kamizelki cargo zarzucone na długie płaszcze. Oczywiście to tylko wstęp, ponieważ do kolekcji wchodzą również kurtki z wieloma kieszeniami, polary i współczesne interpretacje kimona. Uzupełnieniem tego zestawu są koszulki rugby, casualowe koszule, a także bielizna i bluzy z grafiką.

W ramach dodatku w kolekcji znalazły się saszetki i torby. Wykonano je przy użyciu tkaniny Dyneema®, która jest znana ze swojej niezrównanej trwałości i lekkości. Natomiast dzięki dodatkowemu podklejaniu szwów zapewniono również pewien stopień wodoodporności.

Zapoznajcie się zatem z dołączoną ogromną galerią zdjęć z wiosenno letnią kolekcją CMF Outdoor Garment na 2022 rok. Nowości znajdziecie za kilka miesięcy w sklepie online pod tym linkiem.

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: