- Reklama -NikeNike

DAIWA PIER39 przedstawia trzeci drop swojej wiosennej kolekcj

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni zdążyliśmy zapoznać Was z pierwszy i drugim dropem wiosenno letniej kolekcji japońskiej marki DAIWA PIER39. Jak się teraz okazuje to nie było jeszcze wszystko. Przed Wami lookbook z trzeciego dropu.

Shunsuke Nakada, który zbierał doświadczenie w legedarnym BEAMS, nie rozdrabniał się i przez kilka miesięcy wraz ze swoim zespołem zaprojektował obszerną kolekcję.

Pośród nowości znajdziemy między innymi lekkie kurtki z kapturem zakładane przez głowę i to w kilku wersjach kolorystycznych. Tuż obok nich znajdziemy kurtki z kilkoma kieszeniami na przodzie, które mogą przywodzić te, które znamy z wojska. Dla fanów bardziej formalnego ubioru w sklepach pojawią się marynarki.

W ich towarzystwie umieszczono koszule, kamizelki i lekkie kurtki z wieloma kieszeniami na przodzie. Z kolei na nogi zarzucimy rozmaite spodnie w luźnym kroju, od materiałowych chinosów, poprzez bojówki, kończąc na szortach. Uzupełnieniem kolekcji wydają się być koszule, czapki z daszkiem oraz małe torebki.

Trzecia część wiosenno letnia kolekcja DAIWA PIER39 zostanie w najbliższej przyszłości umieszczona na ich oficjalnej stronie internetowej oraz wysłana na półki wybranych dystrybutorów.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: