- Reklama -NikeNike

DAIWA PIER39 zapoznaje nas z drugą częścią wiosenno letniej kolekcji

Po koniec grudnia mieliśmy przyjemność zapoznać Was z pierwszym dropem wiosenno letniej kolekcji marki DAIWA PIER39. Zaledwie kilka tygodni później japoński brand przedstawia dostawę numer dwa, z którą zapoznacie się poprzez poniższy zestaw fotografii.

Ekipa z Kraju Kwitnącej Wiśni projektuje swoje kolekcje z myślą o płynnym łączeniu miasta i życia na świeżym powietrzu. Za projekty marki odpowiada dyrektor kreatywny Shunsuke Nakada, który zbierał doświadczenie w legedarnym BEAMS.

Nowości, które niedługo zobaczymy na sklepowych półkach, mocno zahaczają o wojskową stylistykę. Sporo tu wojskowych koszul, lekkich kurtek czy wreszcie spodni bojówek z kieszeniami na bokach. Obok tego zobaczymy rozpinane na suwak bluzy i spasowane z nimi spodnie. To jednak nie koniec propozycji, ponieważ będziemy mogli zakupić również bardziej formalne pozycje jak marynarki, koszule czy spodnie i płaszcze. Uzupełnieniem kolekcji wydają się być różnego typu czapki. Zdecydowana większość kolekcji została utrzymana w szerokim i luźnym kroju.

Druga część wiosenno letnia kolekcja DAIWA PIER39 zostanie w najbliższej przyszłości umieszczona na ich oficjalnej stronie internetowej oraz wysłana na półki wybranych dystrybutorów.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: