- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Poznaj bliżej świeżą kolekcję DAIWA PIER39

Kilka dni temu mogliście zapoznać się ze zdjęciami kampanijnymi DAIWA PIER39, które zapowiadały ich wiosenno letnią kolekcję. Dziś dzięki zdjęciom studyjnym poznacie ją zdecydowanie bliżej.

Tak jak wspominaliśmy poprzednio, projektanci przy pracach nad najnowszym zestawem koncentrowali się na fakturze, dopasowaniu i funkcjonalności. W swoich projektach starali się również wprowadzić stylistykę sportową, outdoorową i wojskową.

W rezultacie otrzymamy szeroką ofertę produktów, która obejmuje zarówno odzież wierzchnią, jak i zwykłe propozycje na lato. Pośród tych pierwszych pozycji znajdziecie kurtki z wieloma funkcjonalnymi kieszeniami, wojskowe parki i lekkie kurtki, jak również zwykłe przeciw deszczówki, a nawet kamizelki. Do tego dojdą luźno skrojone spodnie, szorty i koszulki na cieplejsze dni, a także bluzy oraz koszule.

Paleta barw, po której się poruszali, w głównej mierze obejmuje odcienie zieleni, którym towarzysza brązy, beże i szarości. Oczywiście nie brakło bieli oraz czerni.

Pierwsza dostawa kolekcji DAIWA PIER39 na wiosnę i lato będzie wprowadzana do sklepów w całym kraju od 28.01 Sprawdźcie ich nowości w sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: