- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearDELUXE zapoznaje nas ze swoją wizją oraz nowościami na jesień i zimę...

DELUXE zapoznaje nas ze swoją wizją oraz nowościami na jesień i zimę 2019

Raz jeszcze przenosimy się szybko na rynek azjatycki, do Japonii by być bardziej szczegółowym, gdzie tamtejszy brand DELUXE zapoznaje nas ze swoją wizją oraz nowościami na jesień i zimę 2019.

Deluxe to streetwearowa marka z Japonii założona przez Hideki „Hue” Kimurę w 2003 roku. Brand łączy kulturę amerykańską z kulturą uliczną Tokio i japońską dbałością o szczegóły, tworząc wyraźną mieszankę kultury ulicznej i mody.

Przed Wami zestaw kilku fotografii z ich najnowszego katalogu z nowościami na nadchodzącą chłodniejszą połowę roku. Niestety nie ujawniają one nam zbyt dużo i możemy zapoznać się jedynie z kilkoma pozycjami. Są to między innymi kurtki, płaszcze oraz mocno wyeksponowane swetry. Jednak ich oferta będzie wybiegać szeroko poza wymienione elementy, ponieważ będziemy mogli kupić również bluzy, koszule oraz szereg spodni, nie wspominając o t-shirtach i akcesoriach oraz dodatkach.

Nowości od DELUXE szukajcie w ich sklepie online pod tym linkiem.

lookbook deluxe fw19 1 lookbook deluxe fw19 2 lookbook deluxe fw19 3 lookbook deluxe fw19 4 lookbook deluxe fw19 5 lookbook deluxe fw19 6 lookbook deluxe fw19 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: