- Reklama -NikeNike

Descente Allterrain przedstawia swoją wiosenno letnią kolekcję

Powracamy do japońskiej marki Descente Allterrain, które całkiem niedawno zaprezentowało swoje kluczowe propozycje na sezon wiosenno letni bieżącego roku.

Allterrain narodziło się w 2012 roku. Ich kolekcje wykorzystują know-how, które Descente kultywował przez wiele lat w zakresie rozwoju odzieży sportowej i outdoorowej. Designerzy marki tworzą swoje projekty zgodnie z koncepcjami „Forma podąża za funkcją” oraz „Wszystko ma swój powód i jest zaprojektowane z myślą o funkcji”.

Przy najnowszej kolekcji inspirowano się pojęciem „less” i stworzono zestaw, który ma być ponadczasowy, minimalistyczny i uniwersalny. Paleta barw jest równie spokojna, co sama kolekcja, więc zauważycie tu jedynie biel, beż, jak również czerń i butelkową zieleń. Na sklepowych półkach pojawił się nowe kurtki, płaszcze oraz rozmaite kroje bluz. Tuż obok znalazły się koszule, t-shirty oraz koszulki polo. Kropką nad i są spodnie oraz szorty.

Nowości z wiosenno letniej kolekcji Descente Allterrain szukajcie w ich sklepie online, ale w pierwszej kolejności sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: