- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Diamond Supply Co. (Lato 2017)

Lookbook Diamond Supply Co. (Lato 2017)

Na początku roku pokazywaliśmy Wam lookbook The Burnouts z wiosenną kolekcją od Diamond Supply Co. Dziś idziemy dalej i przedstawiamy Wam ich najnowszą kolekcję przeznaczoną na sezon letni bieżącego roku.

Cała sesja zdjęciowa na potrzeby nowego katalogu odbyła się w Palm Springs. Motywem przewodnim są tu tropikalne wzory i grafiki, do tego dochodzą chwytliwe frazy oraz geometryczne kształty. Z kolei jeśli chodzi o kwestie kolorystyczne to oprócz klasycznej bieli i czerni doświadczymy tu sporo odcieni koloru niebieskiego oraz różowego. Co asortymentu to mamy standard, czyli szeroki wybór w koszulkach na krótki rękaw, pojawiają się również longsleeve’y oraz bluzy, również te z kapturem.

Premiera w oficjalnym sklepie internetowym Diamond Supply Co. przewidziana jest na 6 maja.

Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-1 Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-2 Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-3 Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-4 Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-5 Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-6 Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-7 Lookbook Diamond Supply Co (Lato 2017)-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: