- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Diamond Supply Co. (Zima 2016)

Lookbook Diamond Supply Co. (Zima 2016)

Jeśli chodzi o Diamond Supply Co. to kwestie lookbooków nie są traktowane jako priorytet, więc jak tylko się coś pojawi w sieci to jak najszybciej chcemy się tym z Wami podzielić. Dziś przed Wami zestaw fotografii, które prezentują kolekcję na sezon zimowy bieżącego roku.

Z racji tego, że są to nowości na końcówkę roku designerzy sięgają po inspiracje i grafiki związane ze sportami zimowymi, takimi jak hokej i narciarstwo. Oferta jest standardowa jak w każdej streetwearowej marce, czyli mamy nowe koszule, bluzy z kapturem jak i te zwykłe, potężny zestaw koszulek. Pośród nowości zobaczymy jeszcze czapki oraz lekkie kurtki. Cała kolekcja nosi tytuł „Cabin Fever”.

Nowości Diamond Supply Co. kupicie u źródła, czyli w ich sklepie online.

Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-1 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-2 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-3 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-4 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-5 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-6 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-7 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-8 Lookbook Diamond Supply Co (Zima 2016)-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: