Chiński butik DOE tym razem postanowił zadebiutować na rynku z własną autorską linią odzieżową, która w tym przypadku przeznaczona jest na jesień i zimę tego roku. Co więcej, w tym przypadku dorzucono jeszcze lookbook w formie zdjęć, utrzymany w typowo miejskim klimacie.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to trzeba przyznać, że jest on dość obszerny i różnorodny, także trzeba pochwalić debiutanta za takie podejście do tematu. Przede wszystkim w akcji zobaczymy bluzy, które podzielono na hoodie, crewnecki oraz te rozpinane z kapturem. Do tego dochodzą koszulki i spodnie oraz zimowe czapki. Co do palety kolorów to postawiono raczej na stonowane rozwiązania – dominuje czerń, biel, odcień szarości czy biel.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę internetową DOE.

doe-shanghai-inaugural-collection-1 doe-shanghai-inaugural-collection-01 doe-shanghai-inaugural-collection-3 doe-shanghai-inaugural-collection-4 doe-shanghai-inaugural-collection-5 doe-shanghai-inaugural-collection-6 doe-shanghai-inaugural-collection-7 doe-shanghai-inaugural-collection-8 doe-shanghai-inaugural-collection-9 doe-shanghai-inaugural-collection-10 doe-shanghai-inaugural-collection-11 doe-shanghai-inaugural-collection-12 doe-shanghai-inaugural-collection-14 doe-shanghai-inaugural-collection-15 doe-shanghai-inaugural-collection-16 doe-shanghai-inaugural-collection-17 doe-shanghai-inaugural-collection-18

Reklama
air jordan