- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylStreetwearFinalna kolekcja Dragon Ball Z x Primitive. Zobacz lookbook

Finalna kolekcja Dragon Ball Z x Primitive. Zobacz lookbook

Przed Wami trzecia i zarazem finalna kolekcja Dragon Ball Z x Primitive. Poniżej zapoznacie się z nią ciut bliżej poprzez załączone fotografie z ich lookbooka.

Chłopaki z Kalifornii ponownie przedstawiają najpopularniejsze postacie z serii anime Dragon Ball Z na swoich koszulkach, bluzach z kapturem, lekkich kurtkach i longsleeve’ach. Mowa tu o Shenronie, Goku, czy Majin Buu. Dochodzą do tego czapki z daszkiem, a także pełen zestaw skateboardowych decków. Każda z pozycji pojawia się w kilku wariantach kolorystycznych.

A teraz najważniejsze – gdzie kupić nową kolekcję Dragon Ball Z x Primitive? Udajcie się do ich sklepu online, gdzie spora część nowości jest jeszcze dostępna. Być może wpadną również do polskiego SelectShop, gdzie jest już część kolekcji.

Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 1 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 2 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 3 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 4 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 5Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 6 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 7 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 8 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 9 Lookbook Dragon Ball Z x Primitive 10

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: