- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Dream But Do Not Sleep (Wiosna/Lato 2013) | Video

Lookbook Dream But Do Not Sleep (Wiosna/Lato 2013) | Video

Brytyjska firma o dość długiej nazwie – Dream But Do Not Sleep, wypuściła właśnie do sieci swój lookbook w postaci video oraz zdjęć, w którym znajdziemy najnowszą kolekcję tej marki.

Po sprawdzeniu poszczególnych fotografii, spokojnie można powiedzieć, że brand ten odrobił lekcje, bowiem uwzględniono tutaj wszystkie popularne wzory – nie zabraknie „obowiązkowej”  pozycji, czyli kamuflażu, a do tego dochodzi jeszcze motyw aztec, kwiaty i kropki.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment, to nie jest on aż tak obszerny i składa się z takich ubrań jak czapki typu 5-panel, koszule z krótkim rękawem czy koszulki. Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Dream But Do Not Sleep.

[youtube 6OYfluJxhWk 630 450]

dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-1 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-2 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-3 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-4dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-5 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-6 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-7 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-8dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-9 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-10 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-11 dream-but-do-not-sleep-springsummer-13-lookbook-13

via swagsyndicate

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: