- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Drop Dead „Deaducation”

Lookbook Drop Dead „Deaducation”

Ostatni raz o brytyjskiej marce Drop Dead pisaliśmy przeszło trzy lata temu. Szmat czasu. W tym okresie sporo się działo, aczkolwiek teraz powracamy z tematem wspomnianej firmy, gdyż mamy dla Was kolekcję zatytułowaną jako Deaducation.

Co do samego zestawu odzieżowego to już wtedy brand ten kojarzył nam się z mocno pokręconymi wzorami a teraz pod tym względem jest jeszcze lepiej! Całość sprawdzimy naprawdę dokładnie a wszystko dzięki załączonemu poniżej materiałowi w postaci zdjęć.

Asortyment składa się z takich elementów garderoby jak koszulki, bluzy (crewneck & hoodie), a także z kurtek typu bomber, które dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Ponownie postawiono na dość kontrowersyjne, mroczne i charakterystyczne wzory. Do tego każdy model, pojawiający się na fotografiach jest mocno „podrasowany”.

Zapraszamy do sprawdzenia poniższych fot.

drop-dead-deaducation-editorial-1 drop-dead-deaducation-editorial-2 drop-dead-deaducation-editorial-3 drop-dead-deaducation-editorial-4 drop-dead-deaducation-editorial-5 drop-dead-deaducation-editorial-6 drop-dead-deaducation-editorial-7 drop-dead-deaducation-editorial-8 drop-dead-deaducation-editorial-9 drop-dead-deaducation-editorial-10 drop-dead-deaducation-editorial-11 drop-dead-deaducation-editorial-12 drop-dead-deaducation-editorial-13 drop-dead-deaducation-editorial-14 drop-dead-deaducation-editorial-16 drop-dead-deaducation-editorial-17 drop-dead-deaducation-editorial-18 drop-dead-deaducation-editorial-19

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: