- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Elevate Apparel (Lato 2013)

Lookbook Elevate Apparel (Lato 2013)

Marka Elevate Apparel skupia się już na letnim sezonie, bowiem w sieci pojawił się właśnie lookbook w postaci zdjęć, zwiastujący najnowszą kolekcję tej firmy. Warto również dodać, że nosi ona nazwę Bold and Mighty i znajdziemy tutaj kilka ciekawych propozycji odzieżowych.

Przede wszystkim w oczy rzucają się koszulki – zwykłe t-shirty oraz przeważające w tym zestawieniu tank topy. Do tego dochodzi jeszcze koszula z krótkim rękawem oraz kilka wariantów czapek z daszkiem – nie zabraknie na nich m.in. motywu kamuflażu czy lamparcich cętek. Natomiast, jeśli chodzi o kolory to w tym przypadku zdecydowano się raczej na klasykę, czyli czerń oraz odcień szarości.

Jeśli coś wpadło Wam w oko, to zdecydowanie musicie sprawdzić oficjalna stronę internetową Elevate Apparel.

elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-1 elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-2 elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-3 elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-5elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-6 elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-7 elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-8 elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-9elevate-apparel-summer-2013-bold-and-mighty-collection-lookbook-10

via swagsyndicate

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: