- Reklama -NikeNike

Engineered Garment już teraz prezentuje swoją jesienno zimową kolekcję

Ostatni raz o marce Engineered Garments pisaliśmy przy okazji prezentacji ich kolaboracyjnej kolekcji butów Reebok. Dziś powracamy do tego kultowego brandu za sprawą kolejnej porcji nowości. Tym razem jest to ich jesienno zimowy zestaw propozycji na drugą połowę 2023 roku.

Engineered Garments zostało założone przez Daiki Suzuki w Nowym Jorku w 1999 roku. Przez te wszystkie lata marka stawiała na wyjątkową konstrukcję odzieży przy jednoczesnej dbałości o szczegóły. Przy nadchodzącej kolekcji nie będzie inaczej.

Suzuki podczas prac nad nową kolekcją sięgnął po klasyczną, amerykańską outdoorową stylistkę sprzed lat, co jest swego rodzaju powrotem do korzeni marki. Jednocześnie nadchodzący zestaw zderza nowoczesność z klasyką, ponieważ z jednej strony widzimy nylonowe spodnie, a z drugiej ciepłe, bawełniane i zamszowe kurtki. Oprócz tego w ofercie pojawią się luźno skrojone spodnie, kamizelki z wieloma kieszeniami oraz dziesiątki kurtek. Nie braknie do tego koszul, bluz oraz nakryć głowy. Dopełnieniem kolekcji mają być torby i plecaki.

Jeśli chodzi o kwestie wizualne i kolorystyczne, to główną rolę odgrywają odcienie ziemiste, zatem pojawia się sporo zgniłej zieleni, odcieniu brązu oraz beżu. Tuż obok zauważycie rozmaite wariacje na temat kraty, wzory w kwiaty oraz tradycyjne indiańskie motywy.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Engineered Garments na 2023 rok zaczną się pojawiać w sklepach już za kilka miesięcy. Do tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: