- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Palace Skateboards i ENGINEERED GARMENTS łączą siły! Oto ich wspólna kolekcja

Kolejny tydzień i kolejne zaskoczenie. Takiej kolaboracji, jak zderzenie na linii Palace Skateboards x ENGINEERED GARMENTS, to się nie spodziewaliśmy. Z drugiej strony, dobra kolaboracja to taka, która powstaje przy dwóch zdecydowanie różnych stronach, wtedy jest najciekawiej.

Zanim przejdziecie dalej, gdzie znajdziecie lookbook z nadchodzącymi nowościami, to proponujemy sprawdzić dołączone poniżej video. Pojawia się na nim nie tylko skater Palace – Shawn Powers, ale również założyciel marki EG – Daiki Suzuki.

Jeśli mielibyśmy podsumować całą kolekcję, tak na szybko, to brzmiałoby to mniej więcej tak: GORE-TEX, funkcjonalność i outdoorowa stylistyka.

Nowojorski brand, w porozumieniu z brytyjską marką, serwuje nam odpowiednio przygotowane kurtki parka i spodnie z podszewką GORE-TEX, które są dostępne w oliwkowej i czarnej kolorystyce. Tuż obok widzimy jeszcze kamizelki z szeregiem kieszeni.

W ofercie wspomnianej dwójki znalazły się jeszcze grube koszule w kratę, zestawy kurtek i spodni w czerni oraz w lamparcie cętki. Dopełnieniem kolekcji są bluzy, t-shirty oraz czapki bucket hat, które zaprojektowano na wzór wspomnianych wyżej kurtek. Zresztą sami zerknijcie na poniższe zdjęcia.

Limitowana kolekcja ENGINEERED GARMENTS x Palace Skateboards będzie dostępna w sklepie online nowojorskiej marki oraz na stronie internetowej Palace już 16 września.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: