- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Evolve Clothing (Wiosna 2014)

Lookbook Evolve Clothing (Wiosna 2014)

Założona w 2012 roku i mająca swoją siedzibę w San Diego, marka Evolve Clothing wrzuciła do sieci świeży lookbook w postaci zdjęć. Warto dodać, że jest to debiutant na naszej stronie a cały news obraca się wokół wiosennej kolekcji.

Znajdziemy tutaj głównie różnego rodzaju koszulki. Pod tym względem wybór jest naprawdę spory. Możemy podzielić je na zwykłe t-shirty, tank topy i popularne od dłuższego czasu pocket tee. Każda z nich wyposażona jest w charakterystyczny wzór. Do tego dochodzą czapki typu Beanie a odwiedzając oficjalną stronę internetową Evolve Clothing, w akcji zobaczycie jeszcze inne elementy garderoby.

Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB1 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB2 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB3 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB4 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB5 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB6 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB7 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB8 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB9 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB10 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB11 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB13 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB14 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB15 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB16 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB17 Blog_Grafitee_Tee-shirts_Evolve_Clothing_LB18

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: