- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook Few and Far (Lato 2013)

Lookbook Few and Far (Lato 2013)

Australijski brand Few and Far debiutował na naszej stronie na początku października. Wówczas pisaliśmy o wiosennym zestawie odzieżowym a teraz skupimy się na najnowszej, letniej kolekcji. Ponadto w tym przypadku również w akcji zobaczymy klimatyczny lookbook w postaci zdjęć, autorstwa Melissy Findley.

Natomiast, co do asortymentu to przede wszystkim znajdziemy tutaj różnego rodzaju koszulki, które możemy podzielić na zwykłe t-shirty, „pocket tee”, jak i tank topy – głównie utrzymane w odcieniach szarości i bieli. Do tego dochodzą ciekawe krótkie spodenki oraz 5-panelówki.

Dodatkowo jak widać, ubrania te bardzo dobrze leżą na płci pięknej, a także miłośnicy tatuażu będą mieli na czym zawiesić oko. Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Few and Far.

Melissa_Findley-Few_Far_Summer_1 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_2 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_3 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_4 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_5 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_6 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_7 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_8 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_9 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_10 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_11 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_12 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_13 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_14 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_16 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_17 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_18 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_19 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_20 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_21 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_22 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_23 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_24 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_25 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_26 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_27

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: