- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Few and Far (Lato 2013)

Lookbook Few and Far (Lato 2013)

Australijski brand Few and Far debiutował na naszej stronie na początku października. Wówczas pisaliśmy o wiosennym zestawie odzieżowym a teraz skupimy się na najnowszej, letniej kolekcji. Ponadto w tym przypadku również w akcji zobaczymy klimatyczny lookbook w postaci zdjęć, autorstwa Melissy Findley.

Natomiast, co do asortymentu to przede wszystkim znajdziemy tutaj różnego rodzaju koszulki, które możemy podzielić na zwykłe t-shirty, „pocket tee”, jak i tank topy – głównie utrzymane w odcieniach szarości i bieli. Do tego dochodzą ciekawe krótkie spodenki oraz 5-panelówki.

Dodatkowo jak widać, ubrania te bardzo dobrze leżą na płci pięknej, a także miłośnicy tatuażu będą mieli na czym zawiesić oko. Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Few and Far.

Melissa_Findley-Few_Far_Summer_1 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_2 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_3 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_4 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_5 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_6 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_7 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_8 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_9 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_10 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_11 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_12 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_13 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_14 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_16 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_17 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_18 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_19 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_20 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_21 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_22 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_23 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_24 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_25 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_26 Melissa_Findley-Few_Far_Summer_27

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: