- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylTechwearFjällräven przedstawia świeżą kolekcję „Samlaren”

Fjällräven przedstawia świeżą kolekcję „Samlaren”

Fjällräven przedstawia świeżą kolekcję „Samlaren”, czyli wyjątkową kolekcję, która daje nowe życie resztkom tkanin pozostałych po produkcji innych ubrań. Samlaren jest linią kolekcjonerską i będzie się pojawiała w limitowanych dropach.

Pierwsza edycja kolekcji Samlaren (po szwedzku “kolekcjoner”) już zdążyła zadebiutować na sklepowych półkach. Wszystkie produkty z plakietką Samlaren są wytworzone z resztek materiałów pochodzących z magazynów i fabryk Fjällräven. Upcykling materiałów przełożył się na oryginalny design. Tkaniny zostały starannie dobrane i połączone, tworząc limitowaną i numerowaną serię o unikalnym wzorze i żywych kolorach.

Świeży drop to nowe wzory klasycznych produktów wy-konane z nadwyżek tkaniny G-1000: w tym kurtki z kolorowymi łatami, specjalna edycja plecaka Kånken oraz unowocześnione wersje torby i czapki.

Nowości z kolekcji Fjällräven Samlaren znajdziecie w ich sklepie online.

lookbook Fjallraven Samlaren ss21 1 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 2 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 3 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 4 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 5 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 6 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 7 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 8 lookbook Fjallraven Samlaren ss21 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: