- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook FVCK (Lato 2015)

Lookbook FVCK (Lato 2015)

FVCK (For Very Cool Kids) to bardzo interesująca marka, która zaliczyła właśnie debiut na łamach naszego magazynu. Dzisiaj na warsztat wzięliśmy najnowszą, letnią kolekcję tej ekipy, gdzie dla lepszej promocji, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi już o sam asortyment to trzeba przyznać, że jest on dość obszerny i zróżnicowany. Na pierwszy plan wysuwa się kurtka, utrzymana w stylu klasycznego varsity. Jest ona pokryta czerwonym odcieniem, także ciężko jest przejść obok niej obojętnie. Do tego dochodzą jeszcze inne kurtki, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Nie zabraknie, także bluz typu crewneck oraz hoodie. W akcji zobaczymy koszulki, krótkie spodenki a uzupełnieniem stawki są czapki jak np. 5-panelówki czy coraz bardziej popularne Buckety.

Koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową FVCK, by ogarnąć więcej informacji.

new-page1 new-page3 new-page4 new-page5 new-page6 new-page7 new-page12 new-page13 new-page14 new-page15 new-page16 new-page17 new-page18 new-page20 Untitled 7 Untitled 8 Untitled 9 Untitled 10 Untitled 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: